UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Same orły... tu nie chodzi o Kumielę, to sprawa Wód Polskich, tylko o deszczówkę. A swoja drogą, ciekawi mnie, jak to technicznie rozwiążą z lokalizacja ze zdjęcia.
23d
Same orły... tu nie chodzi o Kumielę, to sprawa Wód Polskich, tylko o deszczówkę. A swoja drogą, ciekawi mnie, jak to technicznie rozwiążą z lokalizacja ze zdjęcia.
23d