UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Same orły... tu nie chodzi o Kumielę, to sprawa Wód Polskich, tylko o deszczówkę. A swoja drogą, ciekawi mnie, jak to technicznie rozwiążą z lokalizacja ze zdjęcia.

23d

Anuluj