UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miał być zbiornik retencyjny cz działce przy Częstochowskiej i Legionów.... ale miasto sprzedało działkę a inwestor nowych bloków olał sprawę i nie zbuduje tam zbiornika.... bo nie :)
Kasia K K
Miał być zbiornik retencyjny cz działce przy Częstochowskiej i Legionów.... ale miasto sprzedało działkę a inwestor nowych bloków olał sprawę i nie zbuduje tam zbiornika.... bo nie :)
Kasia K K