UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miał być zbiornik retencyjny cz działce przy Częstochowskiej i Legionów.... ale miasto sprzedało działkę a inwestor nowych bloków olał sprawę i nie zbuduje tam zbiornika.... bo nie :)

Kasia K K

Anuluj