UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Woda popłynie pod górkę bez pompy? We wskazanym punkcie masz rzędne terenowe 9.45,a na Traugutta 14.40,w stronę rzeki dopiero jest spadek. Cała woda z Nowowiejskiej płynie do Slonecznej i stoi w tym dołku na skrzyżowaniu ze Struga. Z tego punktu w każdą stronę masz pod górkę…

Aaaaa1

Anuluj