UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zapominajcie że Pan Dyrektor piastuje stanowsko publiczne a jak zrobi wała to publika też sie dowiaduje , nie będą go sądzić za to jakim jest dyrektorem i nauczycielem tylko jakim jest człowiekiem a jedno rzutuje na drugie .. niestety

XYZ

Anuluj