UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jakby co, chyba jest napisane w artykule: jego częścią będzie obrotnica dla statków na wysokości rozwidlenia rzeki Elbląg i Kanału Jagiellońskiego.

jimi

Anuluj