UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jakby co, chyba jest napisane w artykule: jego częścią będzie obrotnica dla statków na wysokości rozwidlenia rzeki Elbląg i Kanału Jagiellońskiego.
jimi
@jakby co, chyba jest napisane w artykule: jego częścią będzie obrotnica dla statków na wysokości rozwidlenia rzeki Elbląg i Kanału Jagiellońskiego.
jimi