UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Same pały na portalu piszą bo w oczy by nie powiedział. Widziałem takiego chłopa 185,barczysty a za wyjście z dołka zaledwie po 29 godzinach pad na kolana i klawisza w buta całował, myślałem że żartuje ale on naprawdę plakał że szcześcia ! A więc takich anonimowych piszących mocnych w gębie anonimowo to tu na pęczki, taką mamy młodzież !


Anuluj