UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Wujek_Inwestor - Kłamiesz. Przez OSIEM długich lat, zbawcy Polski i dobroczyńcy Polaków, wybudowali przekop i drogę wodną do Elbląga. Rozejrzyj się dookoła. Port pełny, na redzie statki stoją w kolejce. Na ulicach nie mieszczą się Izery. Mieszkania Morawieckiego rozdawane są za darmo - tyle ich jest. Jedyny problem to promy ze stoczni szczecińskiej. Za duże żeby zmieścić się do Przekopu.

entuzjasta

Anuluj