UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekaw jestem kiedy brzegi zaczną się zapadać, ale przeciez to nie problem, zrobimy analizę, wybetonujemy i pogłębimy jeszcze raz

jimi

Anuluj