UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki naszemu kochanemu senatorowi z KO to dostaliśmy. Dziękujemy uniżenie. Teraz czekamy kiedy powstanie port. Chyba w 2050 roku, jak dobrze pójdzie.

WET

Anuluj