UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzięki naszemu kochanemu senatorowi z KO to dostaliśmy. Dziękujemy uniżenie. Teraz czekamy kiedy powstanie port. Chyba w 2050 roku, jak dobrze pójdzie.
WET
Dzięki naszemu kochanemu senatorowi z KO to dostaliśmy. Dziękujemy uniżenie. Teraz czekamy kiedy powstanie port. Chyba w 2050 roku, jak dobrze pójdzie.
WET