UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To już w Elblągu nie ma nikogo co wyda decyzję tylko olsztyn musi się wtrącać do spraw Elbląga. Kiedy wreszcie olsztyniaki się od Elbląga.


Anuluj