UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To już w Elblągu nie ma nikogo co wyda decyzję tylko olsztyn musi się wtrącać do spraw Elbląga. Kiedy wreszcie olsztyniaki się od Elbląga.
To już w Elblągu nie ma nikogo co wyda decyzję tylko olsztyn musi się wtrącać do spraw Elbląga. Kiedy wreszcie olsztyniaki się od Elbląga.