UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak się bedzie statek poruszał pomiędzy obrotnicą a portem? Czy w drodze do portu bedzie obracał sie w obrotnicy i kolejne 2 km bedzie płynął do portu na biegu wstecznym, czy też najpierw bedzie płynął do tyłu z poru do obrotnicy, tam sie bedzie obracal i płynął na Zalew? Czy jestbktos kto wie jak sie to bedzie odbywało?