UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzisiaj trudno komuś zwrócić uwagę, bo można życie stracić. Mówię serio.. tyle psychopatów. A druga rzecz- ostatnio pytam koleżanki dlaczego nie sprzątnęła po psie, a ona na to, że tu jest pełno * i ona nie będzie tam wchodzić. No i jak tak każdy pomyśli.. A więc mandaty, mandaty, mandaty No niestety wiele osób ma w poważaniu sprzątanie po psach jak moja sąsiadka.