UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Już dawno powinno miasto wprowadzić PODATEK za psa. A nie sraja gdzie popadnie a właściciel łeb odwraca i nie chce widzieć tego co narobił pupil!
Podatnik.
Już dawno powinno miasto wprowadzić PODATEK za psa. A nie sraja gdzie popadnie a właściciel łeb odwraca i nie chce widzieć tego co narobił pupil!
Podatnik.