UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Już dawno powinno miasto wprowadzić PODATEK za psa. A nie sraja gdzie popadnie a właściciel łeb odwraca i nie chce widzieć tego co narobił pupil!

Podatnik.

Anuluj