UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najważniejsze by nie strzelać w sylwestra sztucznych ogni i broń boże petard, a to że Pan wyjdzie z pieskiem doslownie na trawnik przed klatka się zesrać to tak ma być im wolno wszystko. Ja bym tym właścicielom nasrobil na wycieraczkę przed ich drzwiami


Anuluj