UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pieniądze od wielu lat dla miasta leżą na ulicy, ciekawe na jaką kwotę w 2025r wystawiono mandaty właścicielom czworonogów ?

Mex.

Anuluj