UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co oni chcą zrobić za 2.6 mln - na Wschodnią, z którą stanęli w połowie wydali 11 mln I końca nie widać, na Saperów za tą kasę tylko rozgrzebią ulicą I staną już na początku. Żeby zrobić porządek z elbląskimi ulicami to trzeba co roku w budżecie miasta przeznaczyć 100 mln I tak przez najbliższe 20 lat, ale jeszcze nie słyszałem żeby przez ostatnie 50 lat jakaś władza w tym mieście rezerwowała jakieś rozsądne kwoty na infrastrukturę drogową. I pomyśleć, że już 35 lat nie ma komuny- a wszystko dalej jak w komunie a nawet gorzej. Czas remontu - dobry ll kw - lepszy jak malowanie muszli w Bażantarni, ale czy ci Saperzy dadzą radę całą ulicę zrobić za tych parę groszy?... wątpię, ale życzę powodzenia

Granatnik

Anuluj