Poszerzenie Saperów od ul. Mierosławskiego w dół do Bema też przewidują? Czy dalej jazda na styk?Wąsko
Poszerzenie Saperów od ul. Mierosławskiego w dół do Bema też przewidują? Czy dalej jazda na styk?