UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Elblągu jest mało konkretnych zakładów pracy, tylko markety, sieciówki albo stolarnie. W naszym mieście żeby mieć pracę to trzeba mieć super znajomości, grupę inwalidzką, albo mieć status studenta i też nie zapomnijmy, że w większości ofert jest umowa zlecenie, a nie każdy chce pracować na zlecenie. Większość miejsc pracy jest zajetych przez emerytów, w państwówkach większości miejsc zajęta przez rodzinę i znajomych - to są realia w Elblągu. W up powiedziałam, że interesuje mnie cokolwiek nawet może być staż i co usłyszałam, że muszę uzbroić się w cierpliwość, bo pierwszeństwo mają Ci co są dłużej zarejestrowani, mało tego nawet nie mam prawa do zasiłku. Więc czyja to wina, że jest bezrobocie? Niby praca jest - ale gdzie kolwiek ciężko się dostać, pracodawcy też mają swoje wymagania i najczęściej sami nie wiedzą kogo szukają.

Elblążanka,jeszcze

Anuluj