UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@okoniowaty - Być może masz rację, na razie tak załóżmy, chociaż mówisz o najmniej wykwalifikowanych pracownikach, więc cóż proponujesz: a/zabrać wszystkie zasiłki i socjale, b/podwyższyć płacę minimalną? I jedno, i drugie to błędne koło.

AP_78

Anuluj