UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wszędzie chcą przeszkolić i nei wszędzie mozna dojechać do rpacy ZKM a nie wszyscy mają auta oraz za dużo emerytów trzyma ciekawe stanowiska w elblagu i stąd ludzie wolą wyjechać niż poniżać się za stanoiwsku poniżej umiejętności chociąz ja tak niestety robię ale znajomi wyjechali. Pracuję poniżej swoich cozekiwań ale zarabiam i zyję ale to wstyd dla mnie chociaz kasa nie śmierdzi :)


Anuluj