UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Praca jest ale miejsca pracy są zajęte przez emerytów. Niestety ale tak to wygląda w szkołach czy urzędach i nikomu to nie przeszkadza.
Praca jest ale miejsca pracy są zajęte przez emerytów. Niestety ale tak to wygląda w szkołach czy urzędach i nikomu to nie przeszkadza.