UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Praca jest ale miejsca pracy są zajęte przez emerytów. Niestety ale tak to wygląda w szkołach czy urzędach i nikomu to nie przeszkadza.


Anuluj