UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To chodzi o ten Czernin koło Sztumu ? W latach 80 tych jeździliśmy tam z Elbląga w niedzielę na obiady do zajazdu chyba Jonatan. Super restauracja / bardzo dobre jedzenie / bardzo miła obsługa / można było bardzo dobrze zjeść wszystko super smaczne i tanio i dużo. To były czasy nie to co teraz.


Anuluj