UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę Wam się notatka skróciła: "W 1962 wstąpił do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, do której należał do rozwiązania. (... )W 1989 uzyskał mandat posła na Sejm kontraktowy w okręgu elbląskim. Na koniec kadencji należał do Poselskiego Klubu Pracy. (... ) w 2010 był kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej do Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego[2], a w 2011 do Sejmu[3]. " Za Wikipedia. A na ten sejm kontraktowy to z jakiej listy?

Jaki66

Anuluj