UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale po co przytaczacie slowa byłego funkcjonariusza SB? Ludzie służący reżimowi powinni zapaść się pod ziemię że wstydu.
Jaki66
Ale po co przytaczacie slowa byłego funkcjonariusza SB? Ludzie służący reżimowi powinni zapaść się pod ziemię że wstydu.
Jaki66