UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale po co przytaczacie slowa byłego funkcjonariusza SB? Ludzie służący reżimowi powinni zapaść się pod ziemię że wstydu.

Jaki66

Anuluj