UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pandemia co bylo jej jednym z jej celów pozamykała nas w domach i ten proces toczy się dalej, aby ludzie popadali w depresję a sterujący światem mogli robic na tym biznes i nas ogłupiać
Pandemia co bylo jej jednym z jej celów pozamykała nas w domach i ten proces toczy się dalej, aby ludzie popadali w depresję a sterujący światem mogli robic na tym biznes i nas ogłupiać