UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Dąbrowie osiedle budowałem 30 lat temu i do dziś wszyscy nie mają normalnej ulicy dojazdowej do domu a pikniki im w głowie byle kasę wyrwać ?
W Dąbrowie osiedle budowałem 30 lat temu i do dziś wszyscy nie mają normalnej ulicy dojazdowej do domu a pikniki im w głowie byle kasę wyrwać ?