UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Dąbrowie osiedle budowałem 30 lat temu i do dziś wszyscy nie mają normalnej ulicy dojazdowej do domu a pikniki im w głowie byle kasę wyrwać ?


Anuluj