UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jako rodzic mam prośbę do bibliotekarki, aby z biblioteki można było spokojnie korzystać. Jest tam wśród regałów tłum uczniów, hałas, jedzenie, wylegiwanie się między regałami. Córka mowi, że nie da się korzystać z biblioteki. Ponadto bibliotekarki często nie ma, a biblioteka często jest zamknięta. Zwolnieni z teorii okupują ciasne pomieszczenie. Czy można zrobić porządek?

Niezadowolona Anna DK

Anuluj