UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Umieszczanie wiadomości sprzed 50 lat na samej górze strony jest być może zabawne, ale i konsternujace. Bo jeśli czytam tytuł "Pomoc państwa dla elbląskiej wsi" i myślę sobie - dobrze sie dzieje, a dopiero po dokładnym przyjrzeniu widze, że to informacja sprzed lat, no, wybaczcie, to moze irytować. Poza tym czy wiadomościa rchiwalne zasługują na tak eksponowane miejsce. Polecam pod rzowagę redaktorom.

Cypis

Anuluj