UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całe szczęście Japończyk i Szwed się stuknęły czyli ludzie bezpieczni. Gorzej by było gdyby to był niemiecki szmelc.
Całe szczęście Japończyk i Szwed się stuknęły czyli ludzie bezpieczni. Gorzej by było gdyby to był niemiecki szmelc.