UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajne "dzieciaki", fajne że im się chce, będę mocno trzymał za Nich kciuki !!! Widok tej sceny z portretem patrona Szkoły Juliusza Słowackiego w tle, zawsze mnie wzrusza - na tej scenie miałem zaszczyt grać w ping ponga z Profesorem Janem Ratkowskim, a także występować na niej z różnych okazji! Bardzo ważne dla mnie miejsce! A niektórzy komentatorzy niech się pukną w pałę, bo głowy raczej nie mają!!! Nie jest to okazja na wasze polityczne bagno !

stefek absolwent

Anuluj