UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O gen. Maczku jak pięknie. Pewnie chodzi o pokazanie jak to wspaniały dowódca i dobry człowiek podawał po karierze wojskowej wódkę i piwo pijanym brytolom bo do ojczyzny nie mógł wrócić... Bo tu czarzaści rządzili i niestety patrioci i bohaterowie byli po prostu mordowani.