UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W końcu pieniądze idą w Polskę a nie w Watykan jak za pis. Może wkrótce owieczki będą płaciły podatek kościelny.

Podoba się to dla mnie

Anuluj