UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W końcu pieniądze idą w Polskę a nie w Watykan jak za pis. Może wkrótce owieczki będą płaciły podatek kościelny.
Podoba się to dla mnie
W końcu pieniądze idą w Polskę a nie w Watykan jak za pis. Może wkrótce owieczki będą płaciły podatek kościelny.
Podoba się to dla mnie