UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, niestety, Uszi opowiada w "JEDEN państwowy login, eIDAS i mObywatel - oraz dziwna rola minister Marty Cienkowskiej"... szkoda, że tak mocno jesteśmy pod okupacją :( i jako państwo płacimy przynajmniej z 3 haracze dookoła :/