UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie, niestety, Uszi opowiada w "JEDEN państwowy login, eIDAS i mObywatel - oraz dziwna rola minister Marty Cienkowskiej"... szkoda, że tak mocno jesteśmy pod okupacją :( i jako państwo płacimy przynajmniej z 3 haracze dookoła :/


Anuluj