UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zdziwiona - A wystarczyłoby dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać treść Z mobilnej ogrzewalni i ogrzewanego namiotu w Elblągu skorzystało około 600 osób.

Pozdrawiam

Anuluj