UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zdziwiona - Nie 600 tys tylko 600 osób to różnica. Ale się wysokim zarząd miasta. Czy mniejszych namiotów nie było. Wstyd hańba. A gdzie pieniądze ze Sylwestra są. Syf w mieści chodniki nieodśnieżone, świeży śnieg spadnie przykryje, lód i znów będą złamania nogi rąk. Kolo Willi Syrena plac jedna wielka ślizgawka, obok plac nie skoszony, służy za wysypisko śmieci centrum Elbląga. Gdzie Prezydent rada miasta. Ale oni się przestraszyli bo zima przyszła. Nowosc w Elblągu. 😱 Pilnują stołków ciepłych. A elblążanie niech brną w śniegu. Jedni nieroby odeszli z rządu, przyszli drudzy.

Jackstrong

Anuluj