UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten lewak jest mi obojętny, ale angażowanie dalej machiny państwa do takich głupot to zakrawa na absurd, w momencue gdy po kraju harcują różne wschodnie mafie i nadal nie wiadomo jak np. doszło do pożaru w ZUO w Elblągu.