UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zastanawiałem się, dlaczego tego ruskiego fanatyka nie ma już w komentarzach portelowskich. Miałem nadzieję, że może wyjechał gdzieś na Syberię i kilofem Amur zawraca. Tymczasem wciąż w Elblągu, szkoda. No nic... przynajmniej stąd się wyniósł na "Iksa". Zawsze to jakaś pociecha.

KibiczProstej

Anuluj