UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty to potrafisz jednak "zainstnieć"; -) jak nie drzwiami a oknem ale jestem w mediach :) Brawo! takie doświadczenie w CV warte zachodu :) co prawda teraz za byle wpis można zostać popieszczony przez służby co już graniczny z absurdem :-D jakieś hejty wymyslili, a co było w szkołach w latach 90? tam to była agresja wśród dzieci ale jakoś przezyliśmy :) może coś w nas nadal siedzi i dajemy upust? w sieci zła..... hu hu huuuu


Anuluj