UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinni byli zamknąć na 2 dni szkoły. Gdybym miała dzieci w wieku szkolnym nie puściłabym do szkoły. Przez dwa dni świat się nie zawali. I nie piszcie, że kiedyś to były zimy bo je pamiętam ale kiedyś podobno siedzieliśmy na drzewie. Argumenty z d.. Dziś wtorek temp o g 7 -20.Pewnie w klasach połowa uczniów. Jedni uczniowie mieszkają blisko szkoły a niektórzy dość daleko. Już widział w zawodówkach są uczniowie szczególnie z poza E-ga. Urząd boi się podjąć decyzję.
Ulka