UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Aron - to chyba nie wiesz co się dzieje w sąsiednich placówkach, niestety tak chowane są teraz dzieci, bez empatii z przyzwoleniem na wszystko ale zapewniam, że w innych wcale nie jest lepiej jeśli nie gorzej

xo

Anuluj