UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spoko. Pracownicy pracy nie tracą, będą sobie dojeżdżać. Trochę umknie podatków lokalnych. Ale kasą w mieście zostanie. Tu będą mieszkac, pieniądze wydawać, chodzić do knajpy. Bez paniki.


Anuluj