UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spoko. Pracownicy pracy nie tracą, będą sobie dojeżdżać. Trochę umknie podatków lokalnych. Ale kasą w mieście zostanie. Tu będą mieszkac, pieniądze wydawać, chodzić do knajpy. Bez paniki.
Spoko. Pracownicy pracy nie tracą, będą sobie dojeżdżać. Trochę umknie podatków lokalnych. Ale kasą w mieście zostanie. Tu będą mieszkac, pieniądze wydawać, chodzić do knajpy. Bez paniki.