UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuje też pobudowac oddzielne pasy na prawo skrety na skrzyzowaniach, rozladuja korki w szczycie, ulatwia jazde po tym miescie.

Kierowcaa

Anuluj