UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyle lat tego partactwa, proponuję jeszcze jak ogarniecie te nieszczęsne światła i żeby się lepiej jeździło po Elbląga to pozostają te zakazy zawracania 12 lutego i Nowowiejska

Elbinga

Anuluj