UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tyle lat tego partactwa, proponuję jeszcze jak ogarniecie te nieszczęsne światła i żeby się lepiej jeździło po Elbląga to pozostają te zakazy zawracania 12 lutego i Nowowiejska
Elbinga
Tyle lat tego partactwa, proponuję jeszcze jak ogarniecie te nieszczęsne światła i żeby się lepiej jeździło po Elbląga to pozostają te zakazy zawracania 12 lutego i Nowowiejska
Elbinga