UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zawsze nie mogę wyjść z podziwu jak tacy pacjenci sobie beztrosko żyją. Jadą sobie takie dwa ludki z pustką między uszami, ten ćfok z zakazem jazdy, auto bez przeglądu, bez OC i co oni sobie wyobrażają. Żeby to jeszcze jacyś rebele byli co żyją poza systemem a to zwykłe chłopki, na wszystko wyjechane, wszystko w pupie, byle do przodu, byle do pierwszego, byle do weekendu. Odpęka sobi teraz wyroczek, poleży, poje, pogada, potem będzie bajki opowiadał jak to było w puszcze fajnie. Podziwiam takie luźne życie, ja zostałem z goła inaczej wychowany
podziwiam