UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedzie facet przez odcinkowy pomiar prędkości 150 km/h, mija pierwszą kamerę, mija drugą, patrzy na zegarek i mówi z ulgą: - Uff, zdążyłem przed końcem pomiaru!

cfaniak

Anuluj