UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Dojenie Kierowców i nic więc" - Widzisz ja ustawiam sobie tempomat na 115-120 kmh i mam gdzieś te odcinkowe pomiary. Niestosowanie się do ograniczenia prędkości ciągle powoduje najwięcej wypadków na drogach. Nie umiesz jeździć przepisowo to może oddaj prawo jazdy? Chyba że je znalazłeś w chipsach....


Anuluj