UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Problem w tym, że w XXI wieku korporacje w zasadzie przejęły całą "SŁUŻBĘ ZDROWIA" - od wydawnictw naukowych, przez lobbystów parlamentarnych, po cenniki wszelkich usług... w XXI wieku "służba zdrowia" jest już oficjalnie SCAM'em niestety :(... sprawdzić to może naprawdę każdy zajmujący się choć trochę tematem - np. ceny leków są z kosmosu (marża 2000% nikogo tam nie dziwi)... np. w zależności od Stanu w USA głupie pobranie krwi kosztuje od 20 do bp.100 dolców (na jakiej podstawie takie różnice? -sami sobie ustalają; )... te upokarzające zbiórki na jakieś "magiczne" terapie danym lekiem za 1 000 000 $ lub operacje za podobną cenę... czy lek ten sprowadzany jest z Saturna i wstrzykiwany strzykawą z czystego złota? itd. itp.... innymi słowy - obojętnie ile by tam pieniędzy nie wrzucić, obecny korporacyjny "SYSTEM CHORÓB" jest w stanie przejeść KAŻDĄ SUMĘ PIENIĘDZY... obecne zarobki niektórych lekarzy to już tylko kwiatek do kożucha... a Jurek - może robił robotę w '90,gdy było tu jeszcze trochę biednie, i może gdy nie przykleiło się do tej ongiś wspaniałej inicjatywy coraz więcej "resortowych wujków dobra rada" :/ + do tego do kolejna broń by dzielić tubylców na "zwolenników" i "przeciwników"... a wujkowie tylko liczą kasę...

rat.med.

Anuluj