UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz pozbieramy na poprawę lecznictwa w Polsce bo jest w zapaści, sprzęt nie pomoże kiedy brakuje fachowców, empatii, kultury i normalnych terminów przyjeć
Teraz pozbieramy na poprawę lecznictwa w Polsce bo jest w zapaści, sprzęt nie pomoże kiedy brakuje fachowców, empatii, kultury i normalnych terminów przyjeć