UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz pozbieramy na poprawę lecznictwa w Polsce bo jest w zapaści, sprzęt nie pomoże kiedy brakuje fachowców, empatii, kultury i normalnych terminów przyjeć


Anuluj