UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pomijając, że nazwisko tego człowieka napisane jest z błędem, wyrasta on na lidera wielu inicjatyw w mieście. Nawet bieg niepodległości nadal prowadzi, bo nie ma komu w "najlepszym" MOSiRze w Polsce? Szybkie awanse. Kierownik, zastępca dyrektora, teraz dyrektor bardzo ważnej instytucji. A jak tam się prezentuje kierowane przez niego wcześniej CRW dolinka? Po dziesięciu latach i kilku miesiącach funkcjonowania, podłogi i posadzki wyglądają tragicznie! W holu, toaletach, przebieralniach i innych miejscach się zapadają! Kratki odpływowe są powyżej poziomu posadzek. Jaką funkcję mają spełniać? Dlaczego obiekt tak wygląda po tak krótkim okresie działania? Kto to będzie naprawiał i ile mieszkańcy do tego dopłacą? Czy ludzie tego nie widzą, czy się tym nie interesują?
Nie usuniecie?