UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Lepiej by zagospodarowali ciągnące się nasypy przy S7 - niezagospodarowane kilometry m2 ciągnące się przez cały kraj w każdą stronę.

2084

Anuluj